Vedrana Paić Majdić

vedrana pajic majdicOd malena sam htjela biti profesorica. Za vrijeme srednje škole ta je želja bila sve veća, pa sam tako odlučila upisati Filozofski fakultet i postati profesorica njemačkog i talijanskog jezika.
Nakon nekoliko godina držanja privatnih instrukcija počela sam raditi u školi „Duga“. Ovdje sam pronašla sve što sam tražila : divnu radnu atmosferu i divne kolege kao i odlične i zanimljive polaznike. Time sam si potvrdila da sam ispravno odabrala svoju profesiju.
Rad s djecom i odraslima je vrlo interesantan. Trudim se organizirati kreativne satove kako bi polaznicima atmosfera bila ugodnija i zabavnija. Uz igru, gledanje filmova na stranom jeziku i učenja o kulturi zemlje lakše je naučiti vokabular kao i gramatiku. Divan je osjećaj kad vidite napredak svojih polaznika i kad znate da se na kraju vaš trud isplatio.

Trenutno koristim porodiljni dopust.